Home / Nieuwsbericht Racing Club Den Haag / Jorgos Skotadis Goud, Adam Juhasz Zilver

Jorgos Skotadis Goud, Adam Juhasz Zilver

Jorgos Skotadis Goud en Adam Juhasz Zilver tijdens NJK lange afstandAmsterdam/ Den Haag,  28 oktober 2012 – Jorgos Skotadis zwom naar goud op de 1500 meter vrije slag bij de junioren 3. Adam Juhasz zwom naar zilver op de 1500 meter bij de junioren 2 tijdens het Nederlands Junioren Kampioenschap lange afstand.

Junioren 1
Bij de Jongste junioren maakten Max Reinders en Marc Botter hun debuut bij de NJK lange afstand. Max Reinders verbeterde zichzelf naar een tijd van 20.58.25 en eindigde hierdoor 7e. Max liet zien dat hij niet alleen een schoolslagzwemmer is, maar ook lange afstand goed kan zwemmen. Als een echte sprinter had Marc Botter een zeer snelle start (0.63 seconden). Hij zwom naar een 8e plek in een tijd van 21.30.16 en liet zien dat een sprinter ook een lange afstand goed kan zwemmen.

Junioren 2
Adam Juhasz stond als 2e geplaatst en hij maakte de verwachtingen ook waar. In een zeer spannende race eindigde hij 0,2 seconde sneller dan nummer drie, Luuk Veldman. Adam eindigde in een tijd van 18.03.83; een PR van bijna een minuut.

Junioren 3
Bij de Jongens junioren 3 eindigde Jorgos Skotadis ruim voor de rest van het veld in een tijd van 16.24.02. Met deze tijd was Jorgos ook sneller dan de jongens junioren 4. Jorgos wilde zijn eigen Nederlandse Record verbreken. Hij kwam in de buurt, maar ook voor Jorgos was het te vroeg in het seizoen waardoor dit niet lukte.

Voor Timos Skotadis werd het harde trainen beloond met een PR van meer dan één minuut en dit resulteerde in een 4e plaats in een tijd van 17.23.82. Timos zet grootste stappen en dit geeft goed perspectief voor de NJK in februari 2013. De Nederlandse Record-houder op de 100 meter schoolslag Jonne Schaafsma liet door middel van een PR zien dat hij ook een goede vrije slag beheerst. Jonne zwom naar een 5e plaats in een tijd van 17.33.23.

Program Manager Robert Yallop keek terug op een goed toernooi: “Net zoals voor onze jeugd- en seniorenzwemmers is het ook voor onze junioren erg vroeg in het seizoen om goed te kunnen pieken. De vele PR’s bieden een goed uitgangspunt voor de rest van het seizoen. Begin februari 2012 gaan de junioren naar het NJK toe werken. De ploeg kan trots zijn op dit resultaat.”

Check Also

71142177_2616942051701173_4249683991214424064_o

Top resultaat op Nederlands Estafette Kampioenschap

Top resultaat op Nederlands Estafette Kampioenschap! Het was weer een mooie opening van het nieuwe …

FrenchSpainGermanEnglish