Home / Nieuwsbericht Racing Club Den Haag / Racing Club gaat verder in wedstrijden onder Blue Marlins

Racing Club gaat verder in wedstrijden onder Blue Marlins

Vanaf 1-8-2020 gaan de startgemeenschappen The Hague Swimming en Rotterdam Swimming verder onder één naam, Blue Marlins. Deze internationale naam bedacht door onze leden tijdens brainstormsessies en de logo geïnspireerd door grote Amerikaanse sportclubs geeft fantastisch weer wat we willen uitstralen. Een ambitieuze samenwerking tussen Racing Club, Zwemmen Rotterdam Zuid en Z&PC Rotterdam, met een KNZB opleidingscentrum in Den Haag en een 50 meter bad in Rotterdam en Den Haag. Al een aantal jaar actief in de top van Nederland en met deze vernieuwde en eensgezinde uitstraling gaan wij op weg naar nog meer succes.
Blue Marlins biedt plek voor ieder type wedstrijdzwemmer. Van de supertalenten die meedoen in de (inter)nationale top tot de recreatieve zwemmers, van masters van 20 tot 80 jaar tot de allerjongsten, die net hun B-diploma hebben en instromen in onze eigen Blue Marlins Swim Academy. En alles onder leiding van een enthousiast en professioneel trainersteam.
bm-swimteam

Check Also

69762298_2577680465627332_2216561372253126656_n

Lisa Dreesens zwemt kanaal over!

Om 12 uur lokale tijd vertrokken uit de haven van Dover zette Lisa koers voor …

FrenchSpainGermanEnglish